Kategorie

spawtech.pl ESAB Rebel EMP 215ic

FLEX SZLIFIERKA DO GIPSU Z GŁOWICĄ KRAWĘDZIOWĄ ŻYRAFA GE5R

3 699,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Nowa FLEX Giraffe®.

Lekka jak powietrze, najlepsza do tej pory

Najbardziej poręczna FLEX Giraffe®

wszechczasów.

Wysoki komfort obsługi, ogromna różnorodność zastosowania i jakość, na której można polegać - made in Germany: FLEX Giraffe® ma teraz większe możliwości regulacji, jest lżejsza i trwalsza niż kiedykolwiek wcześniej.


Lżejsza niż kiedykolwiek.

Ważąca 3,9 kg nowa FLEX Giraffe® jest o prawie cały kilogram lżejsza. Dzięki temu jeszcze łatwiej się ją prowadzi, a praca staje się mniej męcząca.


Poręczniejsza niż kiedykolwiek. Dzięki optymalnemu rozłożeniu środka ciężkości nowa FLEX Giraffe® jest doskonale wyważona. W ten sposób można pracować bez wysiłku i równomiernie. Wąska rura z wpuszczanym uchwytem powoduje, że praca staje się jeszcze wygodniejsza.

Bardziej elastyczna w zastosowaniu niż kiedykolwiek. Nowa FLEX Giraffe® może się „rozciągnąć” dzięki zastosowaniu dodatkowej rury przedłużającej. W ten sposób można sięgnąć sufitów do wysokości 3,20 metra. Ponieważ przedłużenie nie jest zintegrowane na stałe, urządzenie w wersji podstawowej pozostaje wyjątkowo lekkie.


Wszechstronniejszy niż kiedykolwiek. Dzięki nowym szlifierskim* głowicom krawędziowym można szlifować nie tylko ściany i sufity, ale także kąty i przejścia między ścianą a sufitem korzystając tylko z jednego urządzenia. To oszczędza czas, a zastosowanie dodatkowych specjalnych maszyn nie jest konieczne.


Trwalsza niż kiedykolwiek. Kurz, wilgoć czy przeciążenie: Nowa FLEX Giraffe® sprawdza się w pracy z każdym materiałem i w każdych warunkach. Ponadto: Nowa FLEX Giraffe® produkowana jest w całości w Niemczech.


Dzięki temu nowa FLEX Giraffe®

jest tak unikatowa. • Ekstremalnie lekka – tylko 3,9 kg • Doskonale wyważona – zapewnia komfort obsługi • Łatwo przedłużane ramię – ułatwia pracę • Głowica krawędziowa* – do uniwersalnego zastosowania • Nowatorska walizka – dla łatwiejszego transportu


Nowa FLEX Giraffe®:

Wyjątkowo ekonomiczna.

• Wiele możliwości zastosowań – brak konieczności użycia mas zyn specjalnych • Dostosowany system akcesoriów – podnosi wydajność • Wyższa jakość wykonania– dla dłuższej żywotności Maszyny • Wyjątkowo lekkie urządzenie zapewnia dłuższy czasy pracy • w przypadku modelu GE 5 R

Moc urządzenia 500 Wat

zasilanie sieciowe 230 V

talerz szlifierski na rzep

Prędkość obrotowa 1100-1750 / min

Tarcze szlifierskie fi 225 mm

Długość urządzenia 1520 mm

Waga urządzenia 3,9 kg

Kąt nachylenia głowicy 100°

głowica szlifierska krawędziowa

Regulacja obrotów 6 Prędkości

Kabel podłączeniowy H07 RN-F,5m
FLS-077