Kategorie

Kategorie
spawtech.pl ESAB Rebel EMP 215ic

KEMPPI MinarcTig EVO 200 MLP + TTC160 - 8.0m

7 503,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

MinarcTig Evo 200MLP DC posiada wszystkie funkcje, których oczekujesz od spawarki TIG produkowanej przez Kemppi. Precyzyjne i pewne zajarzenie z wysoką częstotliwością w połączeniu z pełną kontrolą, dużą mocą i wysokim cyklem pracy umożliwia pewne i profesjonalne wykonywanie różnorodnych zadań spawalniczych. MinarcTig Evo to idealne rozwiązanie do spawania TIG DC w zastosowaniach produkcyjnych w przemyśle lekkim, jak również pracach instalacyjnych, naprawczych i konserwacyjnych. Niewielkie rozmiary i masa stanowią istotną zaletę w przypadku potrzeby częstego przemieszczania.

MinarcTig Evo 200. Mocne źródło zasilające w którym zastosowano technologię PFC zapewnia doskonałe parametry użytkowe, w tym wysoką sprawność energetyczną oraz zdolność do niezawodnej pracy nawet z kablami zasilającymi o długości przekraczającej 100 m.

MinarcTig Evo jest wyposażony w duże wyświetlacze LCD i liczne funkcje użytkowe, w tym kontrolę czasu przed-gazu i po-gazu, sterowanie czasem narastania i opadania prądu oraz możliwość dołączenia zdalnego sterowania. MinarcTig Evo to urządzenie dwuprocesowe, umożliwiające również wysokiej jakości spawanie MMA prądem stałym różnymi typami elektrod. Funkcja Minilog, PULS, precyzyjne i pewne zajarzenie z wysoką częstotliwością w połączeniu z pełną kontrolą, dużą mocą i wysokim cyklem pracy umożliwiapewne i profesjonalne wykonywanie różnorodnych zadań spawalniczych.

Zalety:
- 200A DC @ 35%, 1~ 230 V
- Wysoka jakość spoin
- Pewne zajarzenie łuku od 5 A
- Kontrola czasu przed-gazu i po-gazu
- Funkcja spawania impulsowego i Minilog
- Kontrola czasu narastania i opadania prądu
- Praca w trybie 2 takt/4 takt
- Opcjonalne zdalne sterowanie
- Maksymalna sprawność energetyczna dzięki technologii PFC
- Zasilanie z sieci lub agregatu prądotwórczego
- Gwarancja Kemppi 24 miesiące

W komplecie:
Kabel masy 25mm - 5m
Uchwyt TIG TTC 160 - 8m chłodzony gazem
INW-452

Opis

Rodzina Produktów
Magster